Logo 112Zeewolde

Redactie 112 0 reactie(s) wo 12 september 2018, 15:53

Harderwijker overleden bij ernstig ongeval op de N305 bij Zeewolde

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 18:25 uur

ZEEWOLDE – Een 38-jarige man uit Harderwijk is woensdag 12 september om het leven gekomen bij een verkeersongeluk aan de Gooiseweg in Zeewolde. Door nog onbekende oorzaak raakte de bestuurder met zijn bedrijfsbusje te water.

Omstreeks 11:25 uur zijn de hulpdiensten, waaronder de brandweer en een traumahelikopter, uitgerukt voor een melding voertuig te water op de Gooiseweg (N305) in Zeewolde. De automobilist is van de weg geraakt en in het water terecht gekomen. De politie doet nog onderzoek naar de precieze toedracht van het ongeval.

Door het ongeval is de Gooiseweg (N305) richting Dronten gestremd tussen de Ganzenweg en de Larserweg. Er is slechts een rijstrook open en naar verwachting duurt dit tot na de avondspits.

112 Zeewolde

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een ongeval in Zeewolde lees je in onze categorie 112 Nieuws Zeewolde. Alle 112 alarmeringen uit Zeewolde kan je live volgen via 112 meldingen Zeewolde.

Video

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Zeewolde

Volg ons

Volg ons

!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.